freeComics Widget

freeComics Widget 1.5

Codzienna porcja rozrywki

freeComics Widget umożliwia czytanie ponad 150 angielskojęzycznych komiksów, dostępnych online. Wystarczy wybrać interesującą nas serię, a widget automatycznie pobierze i wyświetli aktualny odcinek. Będzie się on codziennie aktualizował, abyśmy byli na bieżąco z przygodami naszych ulubionych bohaterów. Możliwe jest także przeglądanie komiksów archiwalnych. Niestety ładowanie komiksów trwa trochę za długo. freeComics Widget nie umożliwia układania komiksów według preferencji. Jeśli nasz ulubiony znajduje się na końcu listy, to mamy pecha. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Duża ilość ciekawych komiksów

Wady

  • Komiksy ładują się bardzo wolno
  • Brak możliwości ustawienia ulubionych komiksów

Bardzo dobry
8

freeComics Widget umożliwia czytanie ponad 150 angielskojęzycznych komiksów, dostępnych online. Wystarczy wybrać interesującą nas serię, a widget automatycznie pobierze i wyświetli aktualny odcinek. Będzie się on codziennie aktualizował, abyśmy byli na bieżąco z przygodami naszych ulubionych bohaterów. Możliwe jest także przeglądanie komiksów archiwalnych. Niestety ładowanie komiksów trwa trochę za długo. freeComics Widget nie umożliwia układania komiksów według preferencji. Jeśli nasz ulubiony znajduje się na końcu listy, to mamy pecha.

freeComics Widget to dokonały program dający bezpośredni dostęp do ulubionych komiksów prosto z ekranu Dashboard. Niewielkie niedociągnięcia nie przeszkadzają w zażywaniu codziennej porcji rozrywki.

Najczęściej pobierane Nauka na Mac

Więcej
freeComics Widget

Download

freeComics Widget 1.5